نام کامل:کیوان فکری پور,نام مستعار:شرکت داده پردازی نیلرام.آدرس سایت:www.nilram.info.همکاران:Soomar63

مرا بخاطر بسپار

ورود
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg

آموزش

در کسب و کار امروز و ماندن در رقابت الزاماتی را می پذیرد که عدم توجه به آن سرعت توسعه و گامهای موفقیت را کند و متوقف می نماید. نکته اساسی و غیر قابل انکار آن اثر بخش بودن و بهروه ور بودن فعالیتهای سازمان می باشد که در گرو آموزش مستمر منابع سازمان و شناخت هر چه بیشتر فرآیندهای سازمان توسط منابع انسانی است.

شرکت داده پردازی نیلرام با بهره داشتن از دانش کارشناسان خبره در زمینه های تخصصی صنایع و انتقال این مفاهیم به منابع سازمانی در قالب آموزشهای ساختیافته مفهوم آموزش را در سازمان نهادینه می نماید که این امر موجب ارتقاء بهره وری در سازمانهای مخاطب می گردد.


شیوه‌های آموزشی داده پردازی نیلرام:

- آموزش‌ اولیه

- آموزش هنگام استقرار و پیاده سازی

- آموزش باز آموزی

- آموزش آزاد


پس از خرید محصول از داده پردازی نیلرام، به جز آموزش‌های عمومی هنگام استقرار سیستم، بر اساس شرایط قرارداد، کاربران شرکت شما می‌توانند در دوره‌های آموزشی حضوری شرکت کنند و یک سیستم را به طور کامل و متمرکز، بر اساس طرح درس مشخص و استانداردهای آموزشی ما فراگیرند. اگر کاربران سیستم شما تغییر کند و یا پس از مدتی استفاده از سیستم، کاربران شما نیاز به بازآموزی یک نرم‌افزار داشته باشند، می‌توانید با معرفی کاربران خود، امکان یادگیری کامل کار با سیستم را برای آنها فراهم کنید.

معمولا برخی از فعالیتهای سازمان از قبیل طرح ریزی و ایجاد مهندسی محصول و فرایند، برنامه ریزی و کنترل تولید، بهای تمام شده، عملیات بستن حسابها، انبارگردانی، محاسبه عیدی، ذخیره سنوات و مرخصی نیاز بیشتری به باز آموزی پیدا می‌شود. در این شرایط، می‌توانید با اعلام نیاز آموزشی به بخش پشتیبان شرکت برنامه ریزی باز آموزی را دریافت کرده و مراحل اجرایی آن انجام پذیرد.

شرکت داده پردازی نیلرام جهت رشد و ارتقا سطح علمی سازمانها دوره‌های آموزش آزاد را برای افراد علاقمند محیا نموده است در این دوره ها می‌توانید با کاربری نرم‌افزارهای نیلرام و اصول و مفاهیم حسابداری و اصول و مفاهیم مهندسی صنایع در حوزه کاربردی آشنا شوید.از دیگر خدمات که در دوره های آموزش آزاد وجود دارد، برگزاری دوره های تخصصی بانک اطلاعاتی Oracle و طراحی و تولید فرم و گزارش و فرایند تحت ابزارهای Oracle و آشنایی با ابزار Oracle Fusion Middleware و کانورت فرم ها از ویرایشهای قدیم به جدید می باشد.